Kargo ve Taşıma Bilgileri

STOKLU ÇALIŞIYORUZ MUTLULUĞUNUZU ÖNEMSİYORUZ

BİR ÇOK ÜRÜNDE AYNI GÜN KARGO İMKANI MEVCUTTUR KİŞİYE ÖZEL TASARIM ÜRÜNLERİNDE 2-3 İŞ GÜNÜNE KADAR SÜREÇ UZAYABİLİR

Kredi kartı ile vermiş olduğunuz siparişleriniz banka tarafından kredi kartı ödemesi onay bilgisi alınmasını takip eden, banka havalesi ile vermiş olduğunuz siparişleriniz ise, ödemenin hesabımıza geçmesi ile kesinleşmiş olup, Stokta olan ürünler aynı gün kargolanmaktadır. Stok beklenen ürün ise özel tasarım ve işlem gerektiren ürünler en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir. 

Kargoya verilen ürünlerin teslimat süresi mesafeye bağlı olarak 1 ila 3 gün içerisinde değişmektedir. Siparişinizdeki ürün/ürünlerin tedarik süresinin uzaması yada tedarik edilememesi durumunda size tedarik zamanı konusunda bilgi verilecektir.

Bize çekinmeden iletişim numaralarımızdan direk ulaşarak siparişiniz ile ilgili tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Tedariğinde problem çıkan ürünlerde; ödemenin iade edilmesi isteyebilir yada ürünün tedarik edilmesi için bekleyebilirsiniz.

Cuma günleri saat 13:00' dan sonra verilen siparişleriniz, ödeme bilgisinin onayını takip eden pazartesi günü verilmiş kabul edilir. Resmi tatil ve bayram günlerine rastlayan siparişleriniz ödeme bilgisinin teyit edilmesi durumunda takip eden ilk iş günü alınmış kabul edilir.

Kargo firmasından kaynaklanan aksaklıklardan dolayı şirketimiz sorumlu değildir.

Aynı Gün Kargo Hizmetimiz

"Aynı Gün Kargo"  ürünlerde, haftasonu ve tatil günleri hariç saat 16.00'a kadar verilen siparişlerde, kargonuz anlaşmalı kargo firması* tarafından teslim alınır. Kargoya verilen ürünlerin teslimat süresi mesafeye bağlı olarak 1 ila 3 gün içerisinde değişmektedir.

Siparişinizi haftasonu, tatil günleri veya saat 16.00'dan sonra gerçekleştirirseniz, kargonuz takiben ilk iş günü içerisinde anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına teslim edilir.

Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4